اخبار

بازارچه خیریه به نفع معلولین و کودکان بی سرپرست در شیراز

بازارچه خیریه به نفع معلولین و کودکان بی سرپرست در شیراز
بازارچه خیریه به نفع معلولین و کودکان بی سرپرست، در شیراز برگزار می گردد؛ این بازارچه در تاریخ 24 اسفند 96 در محل ساختمان دیباگران نوید پارس، واقع در چهارراه زرگری، برگزار خواهد شد.
بازارچه خیریه به نفع معلولین و کودکان بی سرپرست، در شیراز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، عبدالصاحب محرر، رییس گروه آموزشی نوید گفت: این بازارچه که پنجمین بازارچه خیریه گروه آموزشی نوید می باشد به شکرانه 40 ساله شدن این گروه برگزار می گردد. درآمد حاصل از این بازارچه به طور کامل، به معلولین و کودکان بی سرپرست موسسه نرجس اهدا خواهد شد.

گروه آموزشی نوید و موسسه خیریه نرجس، میزبان این بازارچه خواهند بودند. در این بازارچه 45 غرفه برپا می گردد. تعدادی از شرکت ها و فعالان اقتصادی مطرح نیز با این بازارچه همراهی نموده اند.  میهمان این بازارچه، هنرمند مطرح سینما و تئاتر "اصغر همت" خواهد بود. تنی چند از هنرمندان سینما، تئاتر و تلویزیون، از این بازارچه خیریه حمایت کردند. زهرا سعیدی، محمود پاک نیت، هادی قمیشی، قاسم زارع، مهوش صبرکن و حسن شکوهی، هنرمندانی بودند که با حضور در ویدئوی معرفی بازارچه، با شیوه ای تاثیرگذار، خیرین را دعوت به حمایت از معلولین و کودکان بی سرپرست کردند.

موسسه خیریه مردمی نرجس، وظیفه توانبخشی و نگهداری از 250 معلول ذهنی و جسمی و بی سرپرست را برعهده دارد. این موسسه بیش از 20 سال است که به صورت شبانه روزی و با مدیریت "هدایت بهاالدینی" مشغول به فعالیت می باشد.

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید