اخبار

"تنهایی دهکده" به افدستا رسید

"تنهایی دهکده" به افدستا رسید
آیین گشایش نمایشگاهی از آثار عکسهای هانا هـمایونفر با عنو.ان "تنهایی دهکده"، پنجشنبه یکُم بهمن ماه جاری در نگارخانه اَفدستای شیراز، آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، نمایشگاه عکس هـمایونفر با عنوان "تنهایی دهکده" تا 7 بهمن و ساعت بازدید 5 عصر تا 9 شب با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و طراحی پوستر علی دل‌زنده‌روی بر دیوار نگارخانه اَفدستای شیراز، نصب است.

هانا همایونفر، در این باره می گوید: من متولد نه مرداد هزار و سیصد و شصت و هفت در شیراز و تحصیل کرده ی رشته گرافیک در هنرستان است و اکنون دانشجوی رشته ی ارتباط تصویری در مقطع کارشناسی ارشد هستم و تا کنون به صورت گروهی در اجرای نمایشگاه شرکت داشته ام؛ اما اینک این اولین نمایشگاه انفرادی عکاسی با نام "تنهایی دهکده" است.

 وی افزود: نمایشگاه یادشده، مجموعه ایست با بیست و چهار عکس شاسی شده در سایز ۳۰*۶۰ و در سبک مینیمال که بیشتر آثار به صورت سیاه و سفید به نمایش گذاشته شده اند.

همایونفر برای توضیح در مورد انتخاب این سبک؛ می افزاید: باید بگویم که از آغاز آشنایی با هنر، به ثبت جزئیات و نکته های نهفته در آن ها علاقه مند بودم ؛ با این نگرش که معنای کلیات در  جزئیات  و مفهوم  وحدت در کثرت    می تواند تجلی پیدا کند و همین نگاه ساده به پدیده ها و مسایل روزمره، باعث کسب تجربه و در نهایت انتخاب این سبک در عکاسی بنده شده است.

"تنهایی دهکده" نام نمایشگاهی از آثار عکسهای هانا هـمایونفر است که آیین افتتاحیه آن، پجشنبه یکُم بهمن ماه 1394 در نگارخانه اَفدستا - بلوار پاسداران، روبروی خیابان کلاهدوز، کوچه58، ساختمان عاج، برپا شد.

۱ بهمن ۱۳۹۴ ۱۶:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید