• اخبار

اشتراک آسان نشریات مکتوب از طریق پایگاه مجازی

اشتراک آسان نشریات مکتوب از طریق پایگاه مجازی
معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از اشتراک آسان نشریات مکتوب، از طریق پایگاه مجازی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

صابر سهرابی، معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: سامانه اشتراک نشریات، با هدف ارتقای سطح دانش عمومی و تخصصی جامعه، ارتقای فرهنگ مطالعه و حمایت از رسانه­های مکتوب راه اندازی شد.

سهرابی خاطرنشان کرد: این سامانه، تسهیلاتی ویژه­ای برای شهروندان از یک سو و نشریات از سوی دیگر را به همراه دارد.

معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به تسهیلات ارئه شده توسط این سامانه افزود: در این سامانه، شهروندان می­توانند نشریه مورد نظر خود را با سقف 50 درصد تخفیف از سوی اداره ارشاد، تخفیف حامی و ناشر، انتخاب و دریافت کنند.

وی در مورد چگونگی انجام گرفتن این پروسه ادامه داد: در این پروسه، مسئولان نشریات یکی از اپراتورهای اجرایی توزیع نشریه را که گروهی از نشریات را پشتیبانی می­کند، انتخاب می­کنند. این اپراتورها بایستی جزو اپراتورهای مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشند. مسئولان نشریات پس از انتخاب اپراتور مورد نظر، در این سامانه ثبت­نام نموده و از تخفیف­ها و تسهیلات مورد نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برخوردار می­گردند.

معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس خاطرنشان ساخت: شهروندان با ثبت­نام در این سامانه می­توانند روزنامه­ها را هر روز صبح ساعت 10 درب منزل دریافت کنند. همچنین با ثبت­نام در این سامانه مجلات، ماه­نامه­ها، هفته­نامه­ها و ... را حداکثر 48 ساعت پس از انتشار در اختیار مشترکین قرار می­گیرد.

سهرابی این نکته را نیز عنوان داشت که این سامانه تنها برای مشترکین حقیقی می­باشد.

گفتنی است که این سامانه اکنون در تهران شروع به کار کرده است که با همکاری نشریات فارس، این سامانه نشریات فارس را نیز پشتیبانی خواهد نمود.

شهروندان می­توانند برای ثبت­نام و اطلاع از سایر مزایا و جزئیات به آدرس http://eshterak.ir مراجعه نمایند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی فارس
۷ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97