• آمـوزش ضمن خدمت

  دوره نیمه حضوری عمومی

آشنایی با منشور حقوق شهروندی

و حقوق شهروندی در نظام اداری

فایل(جزوه آموزشی)


قابل توجه همکاران گرانقدر؛

به اطلاع کارکنانی که در آزمون "مهارت حرفه ای و اداری کار با رایانه"؛ سوم آبان ماه جاری شرکت کرده اند، می رساند که حد نصاب قبولی در آزمون یاد شده، 20 پاسخ صحیح معادل پنجاه درصد پاسخگویی داشته اند، به عنوان نمره قبولی محسوب خواهد شد.

یاد آور می گردد، شرکت کنندگانی که این حد نصاب راکسب کرده اند، الزامی به شرکت مجدد در آزمون نداردند.

واحد آموزش کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس


برپایی آزمون جامعه شناسی تبلیغات درفارس؛مسئول آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از برپایی آزمون جامعه شناسی تبلیغات خیر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس،سارا گرگین اعلام داشت: آزمون دوره آموزشی جامعه شناسی تبلیغات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزار می شود.

مسئول آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، با اشاره به اینکه آزمون جامعه شناسی تبلیغات درروز چهارشنبه مورخ 12/8/95 برگزار می شود، افزود: داوطلبانی که رشته شغلی آنان کارشناس وکاردان امور فرهنگی  می باشد و قبلا اسامی آنها مشخص شده و اعلام شده، می بایست در ساعت 10صبح به مدت 45  دقیقه سوالات را از سایت اداره کل در پنل آموزش ضمن خدمت برداشته و پاسخ های خود را به ایمیل آموزش در این مدت زمان ارسال کنند .

گرگین هدف از برگزاری این دوره را ارتقاء سطح علمی کارکنان حوزه فرهنگ در استان دانست و اظهار داشت: پس از گذراندن این دوره، گواهینامه ضمن خدمت برای کارکنان رسمی، پیمانی و قرارداد معین که معادل 24 ساعت دوره آموزشی می باشد لحاظ خواهد شد.

مسئول آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در پایان بیان داشت: در این راستا ارتقاء سطح علمی فرهنگی کارکنان حوزه فرهنگ به منظور خدمت متخصصانه تر به ارباب رجوع  محقق خواهد شد و در این مسیر، توجه به حوزه آکادمیک و دانشگاهی در فعالیت های مربوط به اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی فارس، مورد توجه ویژه قرار دارد.

 

آزمون مجازی فناوری اطلاعات فرهنگ و ارشاد فارسآزمون مجازی فناوری اطلاعات فرهنگ و ارشاد فارس
مسئول آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از برپایی مجدد آزمونهای مجازی دوره های فناوری اطلاعات فرهنگ و ارشاد فارس، خبر داد؛ کارمندان بایستی بر اساس ساعت مشخص شده در پنل شخصی خود در آزمون شرکت کنند، که البته در ساعات غیر از آن ساعت مشخص شده اجازه شرکت در آزمون داده نخواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، سارا گرگین اعلام داشت: همکارانی که در دوره ها ی فناوری  اطلاعات ثبت نام  کرده و تاکنون در آزمونهای شرکت نکرده و یا نمره قبولی راکسب نکرده اند، میتوانند بر اساس زمانبندی ذیل شرکت کنند.

گرگین افزود: کارمندان بایستی بر اساس ساعت مشخص شده در پنل شخصی خود در آزمون شرکت کنند، که البته در ساعات غیر از آن ساعت مشخص شده اجازه شرکت در آزمون داده نخواهد شد.

مسئول آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در پایان گفت: مهارت حرفه ای و اداری کار با رایانه    ١٧/٨/٩٥ ؛ شبکه و امنیت اطلاعات  ٢٣/٨/٩٥ ؛ مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک  ٢٥/٨/٩٥؛ مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی  ٢/٩/٨٥ برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس

۱۱ آبان ۱۳۹۵

۱۲:۱۵